18-06-2009 04:11
Tytuł: 4
Elektrociepłownia EC1 w Łodzi Yashica
Komentarze
keraltok
Taki biurowy klimat .
17 lat temu
Malczer
Heheh, wyposażenie prima sort
...
17 lat temu
dre
Ooo, to chyba gabinet dyrektora? 
17 lat temu
Wilkosz
Tu już tylko WALKA...