18-06-2009 00:53
Tytuł: Aśka.
z+h+profoto400.
Komentarze
dre
Dzieje się w tle, oj dzieje 
17 lat temu
olutek
Sympatyczne, fajna czapke ma
cudny bokeh, uwielbiam taki 
17 lat temu
Malczer
Hm, bardzo mi się widzi to światełko
...
17 lat temu
dogfog
Malczer kiedyś zachwalał heliosa, teraz dopiero zaczynam go doceniać ( heliosa )