15-06-2009 22:17
Tytuł: ***
SX-70
Komentarze
Grisza
Ale fajowe kolorki 
17 lat temu
Narayan
ale klimat;] sporo magenty
17 lat temu
DAReKDorosz
Ech... 
17 lat temu
hobbes
Czy to z rekonstrukcji Poznań 1956 ? 
17 lat temu
Malczer
Powitać z rana
...
17 lat temu
slawoj
A to jest budynek szatni z natryskami.
17 lat temu
katz
Śmaty mieli pochowane bo był fotodej :P
17 lat temu
Yoonson
szmaty zaolejone chyba ktoś wyprał... 
17 lat temu
irmi
to tam gdzie szmaty zaolejone ? coraz więcej w galerii userów z ciekawymi sprzętami 
17 lat temu
orwo
prawie jak orwocolor