Autor

dogfog

13-06-2009 16:26

Tytuł: wyciachanki opolskie

ma Grisza, mam i ja ;) sup100 rok po ;)

Komentarze

kunapietia

kunapietia

mi by się podobało przyciać boki i dól

17 lat temu
Gata

Gata

fajnie się połamało

17 lat temu
MartaW

MartaW

już chciałam zawołać "Rossmann na Piotrkowskiej!"
ale boki inne

17 lat temu
HenrykKwinto

HenrykKwinto

Ciekawy witraż, nie powiem. I szyby czyściutkie, niedawno umyte

17 lat temu
Grisza

Grisza

Bardziej abstrakcyjne niż u mnie

17 lat temu
MarcinD

MarcinD

Bardzo ciekawe te wycinanki, bardzo

17 lat temu