Autor

Grisza

12-06-2009 17:50

Tytuł: Pejzaż miejski przez szybę

canonet, adox 400 chm, Wawa

Komentarze

romek

romek

drazni moj blednik, znaczy dobre.

17 lat temu
Grisza

Grisza

normalnie jak wszyscy przez drzwi a potem schodami ruchomymi na piętro ;P

17 lat temu
olutek

olutek

jak Tyś tam wlazł na tą szybe?! :O

17 lat temu
Malczer

Malczer

Kapitalnie pocięte ...

17 lat temu
Grisza

Grisza

myślałem o takim cięciu ale te skośne linie mi w sumie ładnie zamykają kadr - to jest pełna klatka.
dogfogu, niestety więcej odbicia chyba nie dało rady złapać z tej perspektywy i tą ogniskową

17 lat temu
rbit9n

rbit9n

rozumiem kryzys, ale żeby tak od razu przez okno?

17 lat temu
dogfog

dogfog

ciekawie z tym odbiciem, chyba bym nawet więcej chciał z niego zobaczyć

17 lat temu
irmi

irmi

fajnie pokazałes wielkomiejski tłok
a tak dumam , jakby nieco uprościć kadr obcinając prawą stronę aż za ten ciemny pionowy pas ?

17 lat temu
jarek

jarek

Aleś fajnie kadr pociął

17 lat temu