Autor

longina

07-06-2009 10:56

Tytuł: kozy

eos 300 fuji pro 160

Komentarze

romek

romek

swietny kadr, kolor, scenka. tylko zeskanowac to w normalnej jakosci bez masakrowania konturow obrazu.

17 lat temu
orwo

orwo

najpewniej skaner winny

17 lat temu
longina

longina

kawanalawie wie

17 lat temu
kawanalawie

kawanalawie

A ja wiem i nie powiem

17 lat temu
MartaW

MartaW

może winne denko od słoika?

17 lat temu
longina

longina

Malczer- ja też nie wiedzieć

17 lat temu
Malczer

Malczer

Tak płasko trochę wyszło, nie wiem czemu

17 lat temu