02-06-2009 00:05
Tytuł: #6
zenit 11 | rossmann 100
Komentarze
ellf
ano. pierwszy raz ktos porownuje moje zdjecie do Beksinskiego. zaszczyt mnie kopnal 
17 lat temu
ellf
hmm nie pomyślałabym o tym...
( http://www.rae.edu.ee/~olari/zb/am-Zdzislaw_Beksinski095_1976.jpg ten link bo tamten nie dziala )
17 lat temu
17 lat temu
Grisza
Horrorowe 
17 lat temu
MartaW
hehehe... coraz lepiej !
17 lat temu
Malczer
Mumia wróciła :p
17 lat temu
HenrykKwinto
Goniec szachowy, który już więcej nie chce być pionkiem w grze.
17 lat temu
Siwy
Jozin z Bazin
17 lat temu
irmi
człowiek bez twarzy 
17 lat temu

wierzchowski
Powiem Ci że to niezłe jest! co ja plotę - pomysł, kadr - podoba mi sie