01-06-2009 06:23
Tytuł: Tower
Agfa apx 400
Komentarze
zakamarek
Będąc szczery powiem wam że obróbka spowodowana brakiem doświadczenia w wywoływaniu.
17 lat temu
irmi
noo, obróbka negatywu się nie gryzie z miejscem 
17 lat temu
bolas
Bardzo fajne !
17 lat temu
Grisza
Fajny klimat, lubię takie
17 lat temu
zakamarek
Przy górze rzeczywiście ciut zbyt wywołane jest. Ciesze sie że i wam sie podoba....
17 lat temu
wierzchowski
podoba mi sie - wymowne
17 lat temu
Malczer
Chyba też się zapuszczę w takie tematy. Już nawet wiem gdzie
...
17 lat temu
hobbes
albo ciut przewołałeś, albo skanerzysta przysnął? 
17 lat temu
jarek
Jest ok mimo, że przypadek.