Autor

zakamarek

01-06-2009 06:23

Tytuł: Tower

Agfa apx 400

Komentarze

jarek

jarek

Jest ok mimo, że przypadek.

17 lat temu
zakamarek

zakamarek

Będąc szczery powiem wam że obróbka spowodowana brakiem doświadczenia w wywoływaniu.

17 lat temu
irmi

irmi

noo, obróbka negatywu się nie gryzie z miejscem

17 lat temu
bolas

bolas

Bardzo fajne !

17 lat temu
Grisza

Grisza

Fajny klimat, lubię takie

17 lat temu
zakamarek

zakamarek

Przy górze rzeczywiście ciut zbyt wywołane jest. Ciesze sie że i wam sie podoba....

17 lat temu
wierzchowski

wierzchowski

podoba mi sie - wymowne

17 lat temu
Malczer

Malczer

Chyba też się zapuszczę w takie tematy. Już nawet wiem gdzie ...

17 lat temu
hobbes

hobbes

albo ciut przewołałeś, albo skanerzysta przysnął?

17 lat temu