27-05-2009 14:31
Tytuł: wypas popas.
krowa ilfordowa.
Komentarze
implicite
| DAAD napisał: Nie lubię szpinaku ![]() |
A ja pasjami. Jak większość warzyw. I gdybym nie lubił mięsa, już przedwczoraj zostałbym wegetarianinem.
15 lat temu
DAAD
| irmi napisał(a):lubię krowy i wyroby mleczne |
Nie lubię szpinaku
15 lat temu
orwo
toż to mućka kargulowa, na całym świecie takich nie ma tylko w krużewnikach
15 lat temu
Bigshrimp
Łaciata się mnie wylosowała 
15 lat temu
Pawiment
Leży jak sarenka.
17 lat temu
irmi
muuuućka , lubię krowy i wyroby mleczne
17 lat temu
rudi
Co tu napisać - Full wypas B&W 
17 lat temu
Falko
Piękna modelka..
17 lat temu
dogfog
mam i takowe, na świeżej, zielonej :p
17 lat temu
slepy_snajper
Zamiast robić jej zdjęcie to byś ją przepalował na świeżą trawkę 
17 lat temu
DAAD
Nie lubię szpinaku
A ja pasjami. Jak większość warzyw.
Wiedziałem, że coś jest nie tak