16-06-2022 17:15
Tytuł: (o)
bo jutro będzie piątek
- - - - -
Pinhole 0.2 mm + Ilford FP4+ + Kodak HC-110 (Dil.B)
Komentarze
MartaW
Nie ma to jak dobre chmurzyska nad wodą ;)
4 lat temu
wosk
Świetnie tu wszystko gra ze sobą.
4 lat temu
MartaW
Dobrze, Rafciu... może dożyję ;)
4 lat temu
rafcio
Postanowione, w tym dziesięcioleciu odpalę w końcu pinhola. Fajne*
4 lat temu
MartaW
To był zaledwie czwartek (2 VI), ale ten płot już tam czekał :)
Popatrz na kolejne :)
4 lat temu
irmi
Że niby płotek kiedys z tego będzie? Sprytnie
4 lat temu
skpt
Eleganckie niebo.