Autor

skpt

10-06-2022 10:06

Tytuł: Znów piątek

eos, portra 160, fuji hunt x-press, plecami do poprzedniego z Żarek

Komentarze

MartaW

MartaW


4 lat temu
skpt

skpt

Tutaj są. Niewygodne, ale możliwe...

4 lat temu
MartaW

MartaW

O! ja chcę umieć wstawiać znowu takie emotikony! Bo tymczasem to... :bezradny:

4 lat temu
skpt

skpt


4 lat temu
MartaW

MartaW

Oj tak, tak! Płot jak się należy :) (a o kolorach już rozmawialiśmy ;))

4 lat temu