10-06-2022 10:06
Tytuł: Znów piątek
eos, portra 160, fuji hunt x-press, plecami do poprzedniego z Żarek
Komentarze
skpt
Tutaj są. Niewygodne, ale możliwe...
4 lat temu
MartaW
O! ja chcę umieć wstawiać znowu takie emotikony! Bo tymczasem to... :bezradny:
4 lat temu
skpt

4 lat temu
MartaW
Oj tak, tak! Płot jak się należy :) (a o kolorach już rozmawialiśmy ;))
4 lat temu
MartaW