Autor

eMPe

25-06-2017 21:00

Tytuł:

Kilka lat temu. Gdzieś w okolicy Biernatek. Chyba na Kodaku 400

Komentarze

Woocash

Woocash

9 lat temu
peryskop

peryskop

9 lat temu
wosk

wosk

Brrrr...i prawie słychać chlupanie pod nogami. Dobre zdjęcie, z atmosferą.

9 lat temu