Autor

rafcio

20-06-2017 21:50

Tytuł:

124g Fp4 n+2

Komentarze

wosk

wosk

Podoba mi się! Prawie czuć charakterystyczny zapach młyna...

9 lat temu
bonifacy

bonifacy

Fajny kawałek techniki.

9 lat temu
KAT

KAT

A wyglada na mlockarnie.Ciekawy fragment.

9 lat temu
rafcio

rafcio

Zewnętrznego, ten w mojej jasi jest niesprawny.

9 lat temu
darek

darek

Używasz światłomierza wbudowanego w jasie czy zewnętrznego?

9 lat temu
rafcio

rafcio

Zgadza się.

9 lat temu
darek

darek

O, fajne. Młyn?

9 lat temu