20-06-2017 21:50
Tytuł:
124g Fp4 n+2
Komentarze
bonifacy
Fajny kawałek techniki.
9 lat temu
KAT
A wyglada na mlockarnie.Ciekawy fragment.
9 lat temu
rafcio
Zewnętrznego, ten w mojej jasi jest niesprawny.
9 lat temu
darek
Używasz światłomierza wbudowanego w jasie czy zewnętrznego?
9 lat temu
rafcio
Zgadza się.
9 lat temu
darek
O, fajne. Młyn?
9 lat temu
wosk
Podoba mi się! Prawie czuć charakterystyczny zapach młyna...