19-06-2017 22:05
Tytuł:
Fuji GS645S, Trix, DDX 1+4
Komentarze
bonifacy
Dobre.
9 lat temu
KAT
Geometria minimalistyczna,sie widzi! Pozdrawljaju Marianu ze Lvovi Kolomyi i Czerniowiec!
9 lat temu
peryskop
do ulubionych
9 lat temu
PiotrCe
To jest to.
9 lat temu
rafcio
| jarek napisał(a): Marianu kazał napisać, że dobre. |
Marian...kto inny potrafi tak rozładować napięcie.
Pozdrawiam
9 lat temu
Dreyfuss
Super. Bardzo mi się podoba.
9 lat temu
olowek74

9 lat temu
wosk
| jarek napisał(a): Marianu kazał napisać, że dobre. |
Dziękuję wszystkim, Marianu zwłaszcza! Napisz mu, żeby nowe konto założył - kto zainteresowany pozna go i tak po twórczości.
9 lat temu
jarek
Marianu kazał napisać, że dobre.
9 lat temu
rafcio
A jak nie będzie, to wzrośnie napięcie.
Przygladałem się dzisiaj podobnej konstrukcji nad torowiskiem, fajne jest
9 lat temu
jarek
I każdy komentarz rymowany będzie.
9 lat temu
DAAD
Dobre Woskowe zdjęcie.
9 lat temu
jarek
Jest napięcie!
9 lat temu
eMPe
bomba!