18-06-2017 10:20
Tytuł: Zając w obwarzankach
eos, rubinar 300, ektar 100@100, 1/125, tetenal colortec
Komentarze
irmi
Ja mam 500-tkę, zając byłby sporo bliżej 
9 lat temu
skpt
Dobrze mu tak.
9 lat temu
DAAD
Chciałem tylko napisać, ze zając jest gupi.
9 lat temu
wosk
Udane polowanie. Rubinarowe obwarzanki dodają uroku 
9 lat temu
skpt
Ja mam 500-tkę, zając byłby sporo bliżej
Ja niestety z 500+ ustrzelić zająca nie potrafię