Autor

wosk

17-06-2017 10:28

Tytuł:

500 C/M, Kodak Ektar, Tetenal Colortec

Komentarze

Adriano

Adriano

Mięciutkie...podoba mi się

9 lat temu
wosk

wosk

Adriano napisał(a):
...mam podobne ale odsetarutorowane...znaczy w szarości

Dobre, mroczne...
Też coś jeszcze zaserwuję:
Obrazek

9 lat temu
Adriano

Adriano

Bardzo fajne, mam podobne ale odsetarutorowane...znaczy w szarości:


Obrazek

9 lat temu
kriswojno

kriswojno

Kolor niesamowity. Wrazenie nocy, ale Slonce przewaznie swieci w dzien... ☺

9 lat temu