Autor

esoy

06-06-2017 23:41

Tytuł:

Z braku laku, zimny kotlet. eos50 i rossmann200 zapewne

Komentarze

jarek

jarek

Żołnierz niedożywiony!

9 lat temu
esoy

esoy

Nie nie, ja tylko poprosiłem o uśmiech. Kwadrat byłby zdecydowanie lepszy, ale akurat nie miałem.

9 lat temu
wosk

wosk

To nie Ty zaburzyłeś tę harmonię? Podoba mi się ten kadr, choć pewnie przyciąłbym od góry

9 lat temu