02-11-2016 19:37
Tytuł: z tego samego spaceru
Canon EOS-5 EF 28-135IS ORWO NP55 50ASA FX-37 1+7 22C 7:30min MicroTek i800
Komentarze
bawy2
Ładne
Janeq-2010
| epoxy1 napisał(a): Wszyscy będą zazdraszczać w przyszłości tych Pankin z przeszłości z powodu przyszłych Ilfordów. Bo nauka nie idzie w las. Nie idzie. |
Dzięki Berni,
Jak dotąd mało kto zauważył, że między innymi właśnie o to chodzi.
Przecież Pankiny się skończą, będą Delty. Ale nauka na Pankinach jest bezpłatna. A w dodatku PankineK jest trudna. Umiejętności pozostaną, będzie się działo.
To jak darmowe studia. Możesz się uczyć bezpłatnie, albo nie. To wpływa na przyszłość, bo nauka w dorosłym wieku jest bardzo droga i kosztuje wiele sił oraz czasu.
Dzięki Berni, bo to dzięki Tobie.
epoxy1
Tyle rozebranych rzeczy na jednym zdjęciu! Orgia prawdziwa. Ale to naprawdę udana wprawka. Wszyscy będą zazdraszczać w przyszłości tych Pankin z przeszłości z powodu przyszłych Ilfordów. Bo nauka nie idzie w las. Nie idzie.
Janeq-2010
Na pewno nie moje. 
PiotrCe
| Janeq-2010 napisał(a): kiedyś Ministerstwo Łączności. |
Dzisiaj wygląda, że Audi.
Janeq-2010
Wiadomo...
Mam jeszcze pytania techniczne:
1. czy EOS 5 w trybie Av dał radę?
2. czy pomiar matrycowy jest OK?
3. czy tonalność świateł i cieni jest poprawna?
4. czy nie ma brzydkich szumów?
5. ...
...bo o temat, ujęcie i kadr zadbałem.
W dodatku jest to o krok od Zachęty i jej słynnych schodów, gdzie zamordowano prez. Narutowicza oraz o krok od rozebranego w 1962r Pałacu Kronenbergów, a w dalszej perspektywie powinien być sobór św. Aleksandra Newskiego też rozebrany.
rafcio
Mała odskocznia jeszcze nikomu nie zaszkodziła...
Janeq-2010
Dziękuję. Rozumiem, że moje zdjęcia warte są Ilforda.
Zdziwisz się Olku, jak powiem, że dwie rolki Delty 100 czekają.
Nie wspominając, że Deltę 400 mam w tej chwili w Kievie 88.
Ale nic nie zastąpi emocji z filmem AGFA PankineK 50ASA z ~1958r.
Polon
Nie bądź już takim tyranem, czasem można sobie pozwolić na trochę fantazji...
epoxy1
Proszę nie szaleć. Ilforda kupić dopiero wtedy, gdy ORWO przestanie być satysfakcjonujące. Ale nawet ja myślę, że to już niedługo nastąpi. Brawo za zdjęcie!
Polon
No właśnie, Janku, zaszalej i kup Ilforda!
rafcio
Spoko. Może zrobisz kiedyś coś szalonego, tak by przerwać rutynę i spróbujesz dla żartu z jakimś fp4... 
Janeq-2010
Ładne, bo odnowione - kiedyś Ministerstwo Łączności.
DAAD
Państwowe to i ładne.
Janeq-2010
Dziękuję - to państwowe.
DAAD
Fajne, jak nie Twoje.
Janeq-2010
Dziękuję