28-06-2016 15:37
Tytuł: ...
fkd 5x7, 210mm, foma100, d76
Komentarze
DAAD
Bardzo OK, tylko nie jestem pewien, czy część nad gzymsem potrzebna...
Ładnie sformułowane.
10 lat temu
keraltok
Gdyby zostawić same drzwi, zdjęcie byłoby tylko dokumentem. Ta części, której niby zbyt wiele, każe zastanowić się nad intencją autora. Akceptuję tą inność kadru.
10 lat temu
TomaszK
Bardzo OK, tylko nie jestem pewien, czy część nad gzymsem potrzebna... Ale to drobne, subiektywne wątpliwości.
10 lat temu
Wilkosz
Gites fotes i ta smuga światła!