Autor

jaskiniar

27-06-2016 17:11

Tytuł: ateiści zwielokrotnieni...

z podziękowaniami dla wszystkich Uczestników... - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - II okołogeologiczne warsztaty fotograficzne - Rzepka 06. 2016, ECEG; aparat: Mamiya RB67 Pro-S, obiektyw: Mamiya-Sekor 1:3.8, f=127 mm, ze statywu, czas 1/60 sek., f8.0, ISO 116 (Ilford HP5+ ""świecony"" na ISO 160), wywołanie negatywu i opracowanie obrazu: obróbka własna (Rodinal: 1+25, 6 min.) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Uczestnicy, od lewej: Czarek (nick na AT - Czarek), Łukasz, Zbyszek, Mariusz, Daniel, Marek (nick na AT - espresso), Jacek, Jacek (nick na AT - implicite), Zbyszek (nick na AT - zladygin), Janek (nick na At - JaneQ), Tomek (nick na AT - TomaszK), Jurek.

Komentarze

jaskiniar

jaskiniar

pamiętaj o zabezpieczeniach z boku :)

6 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

Pozdrowienia dla wszystkich.
To ja też spróbuję kopać.

6 lat temu
jaskiniar

jaskiniar

się "dokopałem"... - jak mawiali starożytni rzymianie: "to se nevrati"... 😎 ( a od tamtego czerwca - już pięć razy jeździliśmy grupowo "focić" do ECEG-u)

6 lat temu
espresso

espresso

O tak, fajnie. Pozdrawiam uczestników.

9 lat temu
li-an

li-an

Się wylosowało...

9 lat temu
jaskiniar

jaskiniar

Dla porównania:
mój drugi \"strażak\"
Obrazek
a przy okazji - dwa \"strażaki\" autorstwa Mariusza Niechwedowicza. Nie jest jeszcze AT, a \"strażaka\" robił wyłącznie aparatem cyfrowym. Zgodził się na prezentację Jego zdjęć
Obrazek
Obrazek

9 lat temu
jaskiniar

jaskiniar

zasadniczo masz rację

9 lat temu
DAAD

DAAD

Fajne. Czarek jak typowy nonkonformista nie przyjął postawy zasadniczej.

9 lat temu
jac123

jac123

espresso napisał(a):
... 3000GT masz komfort jazdy odpowiedni. ...

A jak sprawy damsko - męskie w takim pojeździe? Przecież po coś te samochody muszą być ...

9 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

Za wywoływanie biorę się dopiero od jutra.

9 lat temu
jaskiniar

jaskiniar

postaram się licząc na wzajemność

9 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

jaskiniar napisał(a):
- niebawem będę przesyłał plik...



zatem proszę Autorze - nie zapomnij o mnie

9 lat temu
jaskiniar

jaskiniar

- niebawem będę przesyłał plik...

9 lat temu
TomaszK

TomaszK

Miło się zobaczyć w takim towarzystwie. Dzięki!

9 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

espresso napisał(a):
Janeq-2010 napisał

Skarpetki (jedwabne - nie frote) zostały w 3000GT


Janqu, tak pomyślałem sobie czy Ty w tym 3000GT masz komfort jazdy odpowiedni. Miałem chwilę Evo ale mile nie wspominam przejazdów przez przejazd kolejowy...



Nie jest wcale tak źle, ale Hania woli BMW

10 lat temu
espresso

espresso

Janeq-2010 napisał

Skarpetki (jedwabne - nie frote) zostały w 3000GT


Janqu, tak pomyślałem sobie czy Ty w tym 3000GT masz komfort jazdy odpowiedni. Miałem chwilę Evo ale mile nie wspominam przejazdów przez przejazd kolejowy...

10 lat temu
espresso

espresso

Znakomite zdjęcie jak na taką typową ustawkę.

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

Wilkosz napisał(a):
Aaaaaaaaaaaa, no widzisz - nie założyli skarpetek frote.


Skarpetki (jedwabne - nie frote) zostały w 3000GT

10 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

Olaboga, olaboga! Panie Kierowniku taka cena bycia modelkom albo nawet całym stadem modelków.

10 lat temu
jaskiniar

jaskiniar

Kwestia obuwia - oraz zaufania - nie należy do prezentacji...

10 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

Aaaaaaaaaaaa, no widzisz - teraz to rozpoznałem! Janek! Dobre zdjęcie to i w ciemności piwnicznej, postaci dramatu rozpoznasz.


A na marginesie - nie ufam facetom w sandałach, nawet jak przez przypadek nie założyli skarpetek frote.

10 lat temu