Autor

zygmunjanb

26-06-2016 23:15

Tytuł: Będzie burza

FUJIFILM instax 210

Komentarze

epoxy1

epoxy1

No jak nie zachwyca, to trudno.

10 lat temu
TomaszK

TomaszK

No nie, nie zachwyca, niestety. Niemniej - bardzo dziękuję za przestawienie własnej interpretacji, rzucającej pewne światło na źródła poprzedniej opinii; do tego wszyscy mamy prawo.

10 lat temu
epoxy1

epoxy1

Tomaszu, już wyjaśniam. Chodzi w fotografii o fotografowanie. Czyli zdejmowanie - jak to się pięknie mówiło dawniej. To co widzimy na zdjęciu Kolegi zygmunjanb to tzw. impresja. Widok który Go zachwycił. Gra kolorów, świateł, i tym podobne. Ciebie nie zachwyca? Według mnie podchodzi wyraźnie pod fotografowanie z pasją.

10 lat temu
TomaszK

TomaszK

Byłbym wdzięczny za informację, co jest w tym zdjęciu, o co chodzi w fotografowaniu...
To skromna prośba, nie implikująca zobowiązań

10 lat temu
epoxy1

epoxy1

I o to chodzi w fotografowaniu. Super.

10 lat temu