Autor

zygfryd

26-06-2016 22:47

Tytuł: Ewa

Pentacon Six + Sonnar 180/2.8 TMAX 400 + Neopress HC 1:31

Komentarze

wosk

wosk

Janeq-2010 napisał(a):
Ano, to głos w dyskusji ze stwierdzeniem \\\'Technika jak zwykle na medal!\\\'

Chciałbym by w galerii roiło się od prac o takich walorach technicznych (mimo tego -1 EV).

9 lat temu
zygfryd

zygfryd

Janeq-2010 napisał(a):
zygfryd napisał(a):
Pewnie, że na medal - tylko srebrny


Srebrny tak, ale... z samooceny


10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

zygfryd napisał(a):
Pewnie, że na medal - tylko srebrny


Srebrny tak, ale... z samooceny

10 lat temu
zygfryd

zygfryd

Janeq-2010 napisał(a):
zygfryd napisał(a):
Janeq-2010 napisał(a):
wosk napisał(a):
Technika jak zwykle na medal!


Oczekiwałbym szczegółów we włosach.


Trochę jest
Z powodu braku statywu lekko niedoświetlone



Ano, to głos w dyskusji ze stwierdzeniem \\\'Technika jak zwykle na medal!\\\'


Pewnie,że na medal - tylko srebrny

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

zygfryd napisał(a):
Janeq-2010 napisał(a):
wosk napisał(a):
Technika jak zwykle na medal!


Oczekiwałbym szczegółów we włosach.


Trochę jest
Z powodu braku statywu lekko niedoświetlone



Ano, to głos w dyskusji ze stwierdzeniem \"Technika jak zwykle na medal!\"

10 lat temu
zygfryd

zygfryd

Wilkosz napisał(a):
Dobry wilk nikomu jeszcze nie zaszkodził.


Lubię takie jebut-centralne kadrzyska i tą Twoją smolistość.


Dzięki

10 lat temu
zygfryd

zygfryd

Janeq-2010 napisał(a):
wosk napisał(a):
Technika jak zwykle na medal!


Oczekiwałbym szczegółów we włosach.


Trochę jest
Z powodu braku statywu lekko niedoświetlone

10 lat temu
zygfryd

zygfryd

wosk napisał(a):
Średnio mi się podoba, jakiś taki brak naturalności. Technika jak zwykle na medal!


Wiem, robiłem co mogłem

10 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

Dobry wilk nikomu jeszcze nie zaszkodził.


Lubię takie jebut-centralne kadrzyska i tą Twoją smolistość.

10 lat temu
FloydFan

FloydFan

Przez Ciebie dziewczyna wilka dostanie.

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

wosk napisał(a):
Technika jak zwykle na medal!


Oczekiwałbym szczegółów we włosach.

10 lat temu
wosk

wosk

Średnio mi się podoba, jakiś taki brak naturalności. Technika jak zwykle na medal!

10 lat temu