26-06-2016 17:27
Tytuł: Płazówka
Revueflex SC-1, szkła nie pamiętam, sądzę, że Pentacon 50mm i polar. Rollei Superpan 200 w R09 1:50. Skan cyfrzanką Sony, obróbka w GIMPie przez nakładanie masek. Coś wyszło, ale tło do naświetleń chyba nie zagrało.
Komentarze
Wilkosz
Takie jakby je Jaskiniar wygrzebał. Okejos.
10 lat temu
wosk
Podoba mi się, zdjęcie ma archaiczny charakter jaki lubię 
10 lat temu
vincemancini
oj . . jak tu ładnie - pierwszy plan , drugi
fajne foto
10 lat temu
Janeq-2010
podoba