Autor

Jantar

26-06-2016 17:27

Tytuł: Płazówka

Revueflex SC-1, szkła nie pamiętam, sądzę, że Pentacon 50mm i polar. Rollei Superpan 200 w R09 1:50. Skan cyfrzanką Sony, obróbka w GIMPie przez nakładanie masek. Coś wyszło, ale tło do naświetleń chyba nie zagrało.

Komentarze

Janeq-2010

Janeq-2010

podoba

10 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

Takie jakby je Jaskiniar wygrzebał. Okejos.

10 lat temu
wosk

wosk

Podoba mi się, zdjęcie ma archaiczny charakter jaki lubię

10 lat temu
vincemancini

vincemancini

oj . . jak tu ładnie - pierwszy plan , drugi

fajne foto

10 lat temu