Autor

Inez77

25-06-2016 08:24

Tytuł:

kolejny kadr wykonany aparatem LOMO-LCA - coraz bardziej lubię ten aparat, muszę chyba nim częściej robić zdjęcia :)

Komentarze

Janeq-2010

Janeq-2010

Motyw meksykański współgra z panią po lewej

10 lat temu
Jantar

Jantar

Tak, chodziło mi o ten sprzęcik, bo w ręku go nie miałem .

10 lat temu
Inez77

Inez77

napisałam w opisie Lomo-Lca

10 lat temu
Jantar

Jantar

To też jakiś aparacik holgopodobny?

10 lat temu