Autor

Inez77

24-06-2016 18:12

Tytuł:

Dawno mnie tu nie było :) kadr z Pasażu Róży w Łodzi

Komentarze

Marian

Marian

Bardzo ładne. A te maile to tylko do nowozmartwychwyfsałych dochodzą? Ktoś wie?

6 lat temu
irmi

irmi

Ale pomysł, stara kamienica lśni jak diament.

10 lat temu
wosk

wosk

Niezłe! Nie wiedziałem, że istnieje takie miejsce...

10 lat temu
Jantar

Jantar

Się poodbijało światło.

10 lat temu