24-06-2016 18:12
Tytuł:
Dawno mnie tu nie było :) kadr z Pasażu Róży w Łodzi
Komentarze
irmi
Ale pomysł, stara kamienica lśni jak diament.
10 lat temu
wosk
Niezłe! Nie wiedziałem, że istnieje takie miejsce...
10 lat temu
Jantar
Się poodbijało światło.
10 lat temu
Marian
Bardzo ładne. A te maile to tylko do nowozmartwychwyfsałych dochodzą? Ktoś wie?