23-06-2016 17:32
Tytuł: Gdzieś na Wschodzie
6x9 cross
Komentarze
KAT
...odpowiedźialo echo,ech echo...
3 lat temu
Marian
Jak malowidło...
3 lat temu
KAT
To tez,jak malowidlo !
10 lat temu
wosk
Pięknie!
10 lat temu
jac123
Ładny corss. Ale trochę marianem zalatuje, tak trochę ...
10 lat temu
bogdanm
| Wilkosz napisał(a): Opróżniają już jedną salę. Muzeum Narodowego. Wszystkie sie nie zmieszczą ale jako Autor masz prawo wyboru, które... (tylko nie zapomnij o Rusałkach leśno-bagiennych). Cudne. Obydwa. |
Nawet jeśli nie w Narodowym, to na zachętę w Zachęcie
Też mi się podobają
10 lat temu
irmi
Co tu dużo gadać, podlaskie klimaty w Twoim wykonaniu nigdy mi nie zbrzydną.
10 lat temu
olowek74

10 lat temu
rafi1977
I to bez czynnika ludzkiego bardzo mi się widzi 
10 lat temu
Woocash
Wilkosz, nie bajeruj...a o rusałkach zapomnieć się nie da ;o)
10 lat temu
Jantar
Kadr, kolory - mi bardzo pasują,
trochę mnie rozpraszają rozmyte brzegi.
10 lat temu
Loel
ładne gz.
10 lat temu
Wilkosz
Opróżniają już jedną salę. Muzeum Narodowego. Wszystkie sie nie zmieszczą ale jako Autor masz prawo wyboru, które... (tylko nie zapomnij o Rusałkach leśno-bagiennych).
Cudne. Obydwa.
10 lat temu
inezb
fajne