Autor

Woocash

23-06-2016 17:32

Tytuł: Gdzieś na Wschodzie

6x9 cross

Komentarze

inezb

inezb

fajne

3 lat temu
KAT

KAT

...odpowiedźialo echo,ech echo...



3 lat temu
Marian

Marian

Jak malowidło...

3 lat temu
KAT

KAT

To tez,jak malowidlo !

10 lat temu
wosk

wosk

Pięknie!

10 lat temu
jac123

jac123

Ładny corss. Ale trochę marianem zalatuje, tak trochę ...

10 lat temu
bogdanm

bogdanm

Wilkosz napisał(a):
Opróżniają już jedną salę. Muzeum Narodowego. Wszystkie sie nie zmieszczą ale jako Autor masz prawo wyboru, które... (tylko nie zapomnij o Rusałkach leśno-bagiennych).


Cudne. Obydwa.


Nawet jeśli nie w Narodowym, to na zachętę w Zachęcie
Też mi się podobają

10 lat temu
irmi

irmi

Co tu dużo gadać, podlaskie klimaty w Twoim wykonaniu nigdy mi nie zbrzydną.

10 lat temu
olowek74

olowek74

10 lat temu
rafi1977

rafi1977

I to bez czynnika ludzkiego bardzo mi się widzi

10 lat temu
Woocash

Woocash

Wilkosz, nie bajeruj...a o rusałkach zapomnieć się nie da ;o)

10 lat temu
Jantar

Jantar

Kadr, kolory - mi bardzo pasują,
trochę mnie rozpraszają rozmyte brzegi.

10 lat temu
Loel

Loel

ładne gz.

10 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

Opróżniają już jedną salę. Muzeum Narodowego. Wszystkie sie nie zmieszczą ale jako Autor masz prawo wyboru, które... (tylko nie zapomnij o Rusałkach leśno-bagiennych).


Cudne. Obydwa.

10 lat temu