22-06-2016 20:30
Tytuł: Gdzieś na Wschodzie
6x6
Komentarze
Dreak
śliczna fota
10 lat temu
Paffcio
Denerwują mnie Twoje zdjęcia, bo po prostu Ci zazdroszczę
Bo cholernie lubię wschód Polski, a zbyt rzadko tam bywam.
Bo Twoje kadry są bardzo dobre.
10 lat temu
olowek74

10 lat temu
Jantar
Zalogowałem się, żeby napisać, że zdjęcie jest ładne.
Zapytam - jaki sprzęt robił to 6x6? W swoim profilu nic nie masz wyszczególnionego.
10 lat temu
dziiikk
Jak zwykle klasa! 
10 lat temu
Wilkosz
Łukasz to jakby od czasu do czasu dwa granaty wrzucił do pokoju bez okien, a na drzwiach napisano AT...
Pazdrawliaju!
10 lat temu
Woocash
Zapytam - jaki sprzęt robił to 6x6? W swoim profilu nic nie masz wyszczególnionego.
Jak zazwyczaj 6x6 robił psix ze sonnarem 180, tu na orwo nc19