Autor

Woocash

22-06-2016 20:30

Tytuł: Gdzieś na Wschodzie

6x6

Komentarze

Woocash

Woocash

Zapytam - jaki sprzęt robił to 6x6? W swoim profilu nic nie masz wyszczególnionego.
Jak zazwyczaj 6x6 robił psix ze sonnarem 180, tu na orwo nc19

10 lat temu
Dreak

Dreak

śliczna fota

10 lat temu
Paffcio

Paffcio

Denerwują mnie Twoje zdjęcia, bo po prostu Ci zazdroszczę
Bo cholernie lubię wschód Polski, a zbyt rzadko tam bywam.
Bo Twoje kadry są bardzo dobre.

10 lat temu
olowek74

olowek74

10 lat temu
Jantar

Jantar

Zalogowałem się, żeby napisać, że zdjęcie jest ładne.

Zapytam - jaki sprzęt robił to 6x6? W swoim profilu nic nie masz wyszczególnionego.

10 lat temu
dziiikk

dziiikk

Jak zwykle klasa!

10 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

Łukasz to jakby od czasu do czasu dwa granaty wrzucił do pokoju bez okien, a na drzwiach napisano AT... Pazdrawliaju!

10 lat temu