22-06-2016 16:38
Tytuł: ... pole z prawej
Parametry jak obok. Tyle udało mi się wycisnąc w GIMPie z niskokontrastowego negatywu.
Komentarze
irmi
Zbierasz już na skaner? trochę szkoda fajnych obrazków na byle jakie powielanie cyfrzanką.
10 lat temu
Wilkosz
Przyjemne pomimo pozornych niedoskonałości.
10 lat temu
Jantar
Nie, ponieważ jest dość prawdopodobne, że niebawem mogę kończyć przygodę z fotografią w ogóle lub tradycyjną (chyba, że coś się zmieni, to może pomyślę).