Autor

Dreak

22-06-2016 11:31

Tytuł:

hp5, hc-110, b

Komentarze

Janeq-2010

Janeq-2010

a może to Czerwony Październik?

10 lat temu
PiotrCe

PiotrCe

farfurnia napisał(a):
Najpierw myślałem, że to jakiś ssak morski...


Ja to samo. Waleń, tudzież kaszalot.
Dobre.

10 lat temu
farfurnia

farfurnia

Najpierw myślałem, że to jakiś ssak morski...

10 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

I spełniło się... bul, bul, bul... Fajoskie foto.

10 lat temu
Dreak

Dreak

DAAD napisał(a):
Nie wygląda to dobrze, nie zdjęcie tylko łódka.

na u-bota nie wyglądała

10 lat temu
DAAD

DAAD

Nie wygląda to dobrze, nie zdjęcie tylko łódka.

10 lat temu