Autor

Wilkosz

22-06-2016 07:20

Tytuł: ale że kwiatki?

Były maje, były bzy, byłaś też, dziewczyno , Ty... I odeszłaś... (pan100, 50 mm)

Komentarze

irmi

irmi

Nieustająco uwielbiam wsiowe klimaty.

10 lat temu
Woocash

Woocash

Mnie oczeń panrawiłos

10 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

PiotrCe napisał(a):

W tym nie było cienia złośliwości Wilkosz. Zdjęcie mi się po prostu podoba.


Wiem, wiem - przecież ja głównie tu żartuję.

10 lat temu
PiotrCe

PiotrCe

Wilkosz napisał(a):
DAAD napisał(a):
Fajne babskie zdjęcie.



No no właśnie sam takie odczucia miałem. Ale żeby zdusić zapach fiołków: płot - własna robota, ciemna plama w tłach - sracz awaryjny.


Piotr - chyba masz dzisiaj gorszy dzień. Strzała do Ciebie.


W tym nie było cienia złośliwości Wilkosz. Zdjęcie mi się po prostu podoba.

10 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

Janeq-2010 napisał(a):
Mam podobne, ale na filmie ze smażalni jaskiniara - pokazać?


Dawaj, tylko tym nie epatuj, a potem kopnij mnie w nerke.

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

Mam podobne, ale na filmie ze smażalni jaskiniara - pokazać?

10 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

DAAD napisał(a):
Fajne babskie zdjęcie.



No no właśnie sam takie odczucia miałem. Ale żeby zdusić zapach fiołków: płot - własna robota, ciemna plama w tłach - sracz awaryjny.


Piotr - chyba masz dzisiaj gorszy dzień. Strzała do Ciebie.

10 lat temu
DAAD

DAAD

Fajne babskie zdjęcie.

10 lat temu
PiotrCe

PiotrCe

Ci powiem, że Ty umiesz zdjęcia robić.

10 lat temu