22-06-2016 07:20
Tytuł: ale że kwiatki?
Były maje, były bzy, byłaś też, dziewczyno , Ty... I odeszłaś... (pan100, 50 mm)
Komentarze
Woocash
Mnie oczeń panrawiłos
10 lat temu
Wilkosz
| PiotrCe napisał(a): W tym nie było cienia złośliwości Wilkosz. Zdjęcie mi się po prostu podoba. |
Wiem, wiem - przecież ja głównie tu żartuję.
10 lat temu
PiotrCe
Wilkosz napisał(a):
No no właśnie sam takie odczucia miałem. Ale żeby zdusić zapach fiołków: płot - własna robota, ciemna plama w tłach - sracz awaryjny. Piotr - chyba masz dzisiaj gorszy dzień. Strzała do Ciebie. |
W tym nie było cienia złośliwości Wilkosz. Zdjęcie mi się po prostu podoba.
10 lat temu
Wilkosz
| Janeq-2010 napisał(a): Mam podobne, ale na filmie ze smażalni jaskiniara - pokazać? ![]() |
Dawaj, tylko tym nie epatuj, a potem kopnij mnie w nerke.
10 lat temu
Janeq-2010
Mam podobne, ale na filmie ze smażalni jaskiniara - pokazać? 
10 lat temu
Wilkosz
| DAAD napisał(a): Fajne babskie zdjęcie. |
No no właśnie sam takie odczucia miałem. Ale żeby zdusić zapach fiołków: płot - własna robota, ciemna plama w tłach - sracz awaryjny.
Piotr - chyba masz dzisiaj gorszy dzień.
Strzała do Ciebie.
10 lat temu
DAAD
Fajne babskie zdjęcie.
10 lat temu
PiotrCe
Ci powiem, że Ty umiesz zdjęcia robić.
10 lat temu
irmi
Nieustająco uwielbiam wsiowe klimaty.