21-06-2016 18:49
Tytuł: *
FujiColor iso 100
Komentarze
rafi1977
Podoba mi się to zdjęcie
10 lat temu
jarek
W żadnym razie.
10 lat temu
DAAD
Masz jakiś nastrój defetystyczny?
10 lat temu
jarek
Darjeeling też dobra. Ale nie mam szczęścia do niej.
10 lat temu
viper1986
O właśnie! Pora na zieloną herbatkę
10 lat temu
DAAD
Niestety.
Trzymam się z uporem maniaka Darjeeling FTGFOP1 First Flush.
10 lat temu
jarek
Jeśli masz dobrą herbatę np Yunnan, to z chęcią.
10 lat temu
DAAD
| jarek napisał(a): stan zdrowia nie pozwala mi na pielgrzymkę, a bardzo bym chciał. |
Rozumiem, że nie jesteś oszołomiony. Może jakie zioło Ci podesłać?
10 lat temu
viper1986
Taka otoczka wydarzenia zazwyczaj jest fajna. Tutaj jest tego bardzo dobry przykład 
10 lat temu
jarek
Miło czytać, zwłaszcza że stan zdrowia nie pozwala mi na pielgrzymkę, a bardzo bym chciał.
10 lat temu
DAAD
Gorzej gdybyś przedstawił samą pielgrzymkę oszołomionych ludzi, wtedy by mi się nie podobało.
10 lat temu
vincemancini
- )
10 lat temu
DAAD
W tym też jest opowieść.
10 lat temu
Wilkosz
Tak, tu sie dzieje... polskość. Dobre.