Autor

vincemancini

21-06-2016 18:49

Tytuł: *

FujiColor iso 100

Komentarze

Wilkosz

Wilkosz

Tak, tu sie dzieje... polskość. Dobre.

10 lat temu
rafi1977

rafi1977

Podoba mi się to zdjęcie

10 lat temu
jarek

jarek

W żadnym razie.

10 lat temu
DAAD

DAAD

Masz jakiś nastrój defetystyczny?

10 lat temu
jarek

jarek

Darjeeling też dobra. Ale nie mam szczęścia do niej.

10 lat temu
viper1986

viper1986

O właśnie! Pora na zieloną herbatkę

10 lat temu
DAAD

DAAD

Niestety.
Trzymam się z uporem maniaka Darjeeling FTGFOP1 First Flush.

10 lat temu
jarek

jarek

Jeśli masz dobrą herbatę np Yunnan, to z chęcią.

10 lat temu
DAAD

DAAD

jarek napisał(a):
stan zdrowia nie pozwala mi na pielgrzymkę, a bardzo bym chciał.


Rozumiem, że nie jesteś oszołomiony. Może jakie zioło Ci podesłać?

10 lat temu
viper1986

viper1986

Taka otoczka wydarzenia zazwyczaj jest fajna. Tutaj jest tego bardzo dobry przykład

10 lat temu
jarek

jarek

Miło czytać, zwłaszcza że stan zdrowia nie pozwala mi na pielgrzymkę, a bardzo bym chciał.

10 lat temu
DAAD

DAAD

Gorzej gdybyś przedstawił samą pielgrzymkę oszołomionych ludzi, wtedy by mi się nie podobało.

10 lat temu
vincemancini

vincemancini

- )

10 lat temu
DAAD

DAAD

W tym też jest opowieść.

10 lat temu