21-06-2016 11:36
Tytuł: Łby
Pentax 645n, Tmax100, Fx39, Kompozycja chaotyczna, oczy nie wpatrzone, potracone głowy i ten pniak, z którego trudno cało ujść...
Komentarze
sej
jac123 napisał(a):
Lecą głowy (łby), oj lecą. I jeszcze polecą ... |
\"Jaką bronią wojujesz, taka łeb ci utnie\"
Baaardzo polityczne przysłowie ludowe.
10 lat temu
DAAD
| jac123 napisał(a):Lecą głowy (łby), oj lecą. I jeszcze polecą ... |
Spokojnie Jac jeszcze mamy ponad trzy lata.
10 lat temu
Janeq-2010
farfurnia napisał(a):
Ale to najlepszy sposób na resztki. Chyba lepszy nawet niż ich fotografowanie. Zupa rybna jest obowiązkowym punktem każdego mojego zahaczenia o Węgry. |
Dobra zupa rybna, to sztuka. Tylko pierwszorzędne kawałki: łby i ogony. Najlepiej tłuste i z dużą ilością dużych ości/kości do wygotowania smaku i żelatyny. Jedna z obowiązkowych potraw na Wigilię.
10 lat temu
farfurnia
jac123 napisał(a):
W sumie nic ciekawego, wymyślono ją chyba aby jakoś spożytkować te resztki. |
Ale to najlepszy sposób na resztki. Chyba lepszy nawet niż ich fotografowanie. Zupa rybna jest obowiązkowym punktem każdego mojego zahaczenia o Węgry.
10 lat temu
jac123
| DAAD napisał(a): Zdjęcie silnie polityczne. |
Lecą głowy (łby), oj lecą. I jeszcze polecą ...
10 lat temu
jac123
| dziiikk napisał(a): Zupy rybnej to żem w sumie ciekaw, a nigdy żem nie jadł, trzeba by kiedy spróbować. |
W sumie nic ciekawego, wymyślono ją chyba aby jakoś spożytkować te resztki.
10 lat temu
dziiikk
Zupy rybnej to żem w sumie ciekaw, a nigdy żem nie jadł, trzeba by kiedy spróbować.
10 lat temu
farfurnia
| dziiikk napisał(a): Kto jest ten po prawej?? |
Spostrzegawczy i uważny. Analityczny. Taki jest Dziiik.
To Dorada.
Z Biedronki.
Jej nieugrillowana część.
Owszem, miała być na zupę, ale mnie się natchnienie zmieniło i poprosiłem o pozowanie.
Stylizacja, makijaż, kostium: ja.
Oświetlenie: słońce zza chmury.
10 lat temu
dziiikk
Kto jest ten po prawej??
10 lat temu
Janeq-2010
Wolę to czego na zdjęciu nie ma. 
10 lat temu
PiotrCe
Mega mi się podoba to zdjęcie.
10 lat temu
Janeq-2010
Dobre na zupę 
10 lat temu
DAAD
Zdjęcie silnie polityczne.
10 lat temu
Wilkosz
Dobrze, że nie zakute. Na takich zupe rybne, palce lizać. Ładne zdjęcie - całość i lyrycznie i technicznie.
10 lat temu
ozjasz
Toż to rybobójstwo!
10 lat temu
jac123
Spokojnie Jac jeszcze mamy ponad trzy lata.
He, he ...
Jedyna możliwość to taka, że czerwona międzynarodówka dokona przewrotu. Bardzo się starają, ale w Bogu nadzieja!