19-06-2016 11:39
Tytuł: Śrubka
Kiev 88 Było z przodu - jest z tyłu
Komentarze
jarek
Co tam śrubka, poziom oleju ważny.
10 lat temu
DAAD
Chyba najpiękniejszy w Europie.
10 lat temu
darek6902
| DAAD napisał(a): Wiem często przepływam koło dawnego Zamechu. |
Zalew, Druzno, pochylnie - zacny szlak żeglugowy
10 lat temu
DAAD
| darek6902 napisał(a): robili w elbląskim ZAMECH-u. Widziałem na własne oczy. Obecnie w tym pomieszczeniu jest hala targowa. Ech... |
Wiem często przepływam koło dawnego Zamechu.
10 lat temu
darek6902
| Jantar napisał(a): To do kompletu teraz prosim od boku... ![]() |
Proszę bardzo:
http://www.aparaty.tradycyjne.net/foto,92259.html
Podkreślam, że spełniam jedynie życzenie kolegi. Wobec czego wszelkie reklamacje....
10 lat temu
darek6902
| DAAD napisał(a): Jaka śrubka do groma. To piękny pędnik czterołopatowy. Podoba się. |
Czterołopatowy i dodatkowo nastawny. Czyli o regulowanym kącie natarcia płatów. Kiedyś takie (i nie tylko) robili w elbląskim ZAMECH-u. Widziałem na własne oczy. Obecnie w tym pomieszczeniu jest hala targowa. Ech...
10 lat temu
PiotrCe
Ale fota... 
10 lat temu
Jantar
Bene.
To do kompletu teraz prosim od boku... 
10 lat temu
DAAD
Jaka śrubka do groma. To piękny pędnik czterołopatowy. Podoba się.
10 lat temu
rafi1977
Taki detal a cieszy
10 lat temu
rafi1977
Taki detal a cieszy
10 lat temu
Janeq-2010
Śrubka - ostra na brzegach. 
10 lat temu
Wilkosz
Tu wygląda jakoś zdrowiej.