18-06-2016 22:03
Tytuł: Moje Widoki
Psix apx 25 Hydrofen 1+2 11:00
Komentarze
czmielek
Robię rotację jak u mormonów hehe
10 lat temu
espresso
I który by tu aparat zabrać... Nie nasz takiego dylematu?
10 lat temu
czmielek
Pewnie tak. Jak są to ciężko na foty nie iść.
10 lat temu
darek6902
Ładne te Twoje widoki
10 lat temu
PiotrCe
Gitara.
U nas wczoraj byly takie chmury piękne że hej i wierz mi Czmielek, jadąc autem myślałem o Tobie, jak byś się wyżywał na tych widoczkach. 
10 lat temu
Loel
jak zwykle 
10 lat temu
Jantar
Ale!

10 lat temu
olowek74

10 lat temu
Wilkosz
Robię rotację jak u mormonów hehe
Coś o tym wiem...