Autor

czmielek

18-06-2016 22:03

Tytuł: Moje Widoki

Psix apx 25 Hydrofen 1+2 11:00

Komentarze

Wilkosz

Wilkosz

czmielek napisał(a):
Robię rotację jak u mormonów hehe



Coś o tym wiem... (a o zdjęciu: mi się nie przejadły).

10 lat temu
czmielek

czmielek

Robię rotację jak u mormonów hehe

10 lat temu
espresso

espresso

I który by tu aparat zabrać... Nie nasz takiego dylematu?

10 lat temu
czmielek

czmielek

Pewnie tak. Jak są to ciężko na foty nie iść.

10 lat temu
darek6902

darek6902

Ładne te Twoje widoki

10 lat temu
PiotrCe

PiotrCe

Gitara.
U nas wczoraj byly takie chmury piękne że hej i wierz mi Czmielek, jadąc autem myślałem o Tobie, jak byś się wyżywał na tych widoczkach.

10 lat temu
Loel

Loel

jak zwykle

10 lat temu
Jantar

Jantar

Ale!

10 lat temu
olowek74

olowek74

10 lat temu