Autor

vincemancini

17-06-2016 23:26

Tytuł: *

APX iso 100

Komentarze

vincemancini

vincemancini

Piecia napisał(a):
Pięknie pokazane, mnie pierwszy skalisty plan urzeka. Pozdrawiam i tak w ogóle to powiem że niesamowitą fotografię czynisz Jarku.

Ps. Czasem myślę że niektóre wyselekcjonowane fotografie należałoby ukryć i nie pokazywać w sieci, aby pokazać to na żywo ludziom na wystawach. Wczoraj słuchałem Trójki i właśnie tam taki młody artysta czyniący jakiś taki bardzo fajny ciekawy projekt fotograficzny opowiadał o takim właśnie podejściu do tworzenia. Jest tu tylu ambitnych fotografów ale wydaje mi się że internet spłaszcza moc ich fotografii i talentu.



DZIĘKUJĘ

10 lat temu
Piecia

Piecia

Pięknie pokazane, mnie pierwszy skalisty plan urzeka. Pozdrawiam i tak w ogóle to powiem że niesamowitą fotografię czynisz Jarku.

Ps. Czasem myślę że niektóre wyselekcjonowane fotografie należałoby ukryć i nie pokazywać w sieci, aby pokazać to na żywo ludziom na wystawach. Wczoraj słuchałem Trójki i właśnie tam taki młody artysta czyniący jakiś taki bardzo fajny ciekawy projekt fotograficzny opowiadał o takim właśnie podejściu do tworzenia. Jest tu tylu ambitnych fotografów ale wydaje mi się że internet spłaszcza moc ich fotografii i talentu.

10 lat temu
Jantar

Jantar

Bene .

10 lat temu
ETC

ETC

Nastraja romantycznie uruchamia wyobraźnię historyczną.

10 lat temu
jaskiniar

jaskiniar

Ojców?

10 lat temu
DAAD

DAAD

Dobre.

10 lat temu
rafcio

rafcio

Mnie też się podoba

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

Od razu wiedziałem, że mi się spodoba.

10 lat temu