Autor

Janeq-2010

16-06-2016 20:08

Tytuł: ze smażalni jaskiniara #5

wewnątrz CH Arkadia EOS-5 EF 1,4/50mm FortepanS 80ASA@50ASA FX-37 1+7 22C 8:00min Microtek i800

Komentarze

Janeq-2010

Janeq-2010

Thanks

10 lat temu
Piecia

Piecia

Bardzo twórcze.

10 lat temu
Marian

Marian

kodak brownie wpisz. na ebayu za kilka dolców są nawet nówki. tzn nieśmigane... a jak coś lepszego to rollei baby. ale to już tysiączek. na stare filmy nie ma sensu raczej...

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

epoxy1 napisał(a):
Są aktualnie na Allegro. Ceny umiarkowane ze względu na brak materiałów.


A mógłbyś podrzucić linka?

10 lat temu
Dreak

Dreak

podoba mi się

10 lat temu
epoxy1

epoxy1

Są aktualnie na Allegro. Ceny umiarkowane ze względu na brak matwriałów.

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

Ciekawe skąd wziąć taki aparat?

10 lat temu
jaskiniar

jaskiniar

to je wezmę do Chęcin

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

jaskiniar napisał(a):
podoba...

gdzie ja znajdę jakieś kolejne starocie???
Mam te 127-ki - ale ich nie chcesz...


Spoko, Ty dasz filmy - ktoś podrzuci aparat - Jacek dostanie zawału

10 lat temu
jaskiniar

jaskiniar

podoba...

gdzie ja znajdę jakieś kolejne starocie???
Mam te 127-ki - ale ich nie chcesz...

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

DAAD napisał(a):
W życiu bym nie pomyślał, że to twoje.


To podobnie jak z Twoimi wnukami.

10 lat temu
DAAD

DAAD

W życiu bym nie pomyślał, że to twoje.

10 lat temu
Marian

Marian

Dobre. Man Rej galerii

10 lat temu
epoxy1

epoxy1

Litowa guma na solnym papierze leżąca na ambrotypie. Klękajcie narody.
To by nie grało na innym materiale. A tak bomba!

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

marian napisał(a):
Artyzm jak lit...


...albo guma

10 lat temu
Marian

Marian

Artyzm jak lit...

10 lat temu