16-06-2016 15:24
Tytuł: *
FujiColor iso 100
Komentarze
vincemancini
| marian napisał(a): Też mam od śląskiego dilera. Ostatnie dwadzieścia rolek. Potem głód... o na fudżisto |
ten mój jest z Warszawy
10 lat temu
Marian
Też mam od śląskiego dilera. Ostatnie dwadzieścia rolek. Potem głód...
o na fudżisto
10 lat temu
vincemancini
| marian napisał(a): Na fudżisto wychodzą cuda. Mój ulubiony film od czasu likwidacji APS. PS. Zwłaszcza po terminie gdy jest trzeba słońca... Inaczej ponury jest |
kupuję tylko Fuji przeterminowane bo mam Pana który tanio mi sprzedaja
10 lat temu
Marian
Na fudżisto wychodzą cuda. Mój ulubiony film od czasu likwidacji APS.
PS. Zwłaszcza po terminie gdy jest trzeba słońca... Inaczej ponury jest
10 lat temu
Dreak
ależ fajne miejsce
10 lat temu
vincemancini
co kombinować , strona tech.jest kiepska
10 lat temu
DAAD
Fajny materiał wyjściowy do zabawy, pokombinował bym.
10 lat temu
jarek
Zawsze przy takich zdjęciach, lubię się swoim własnym pochwalić
