15-06-2016 19:59
Tytuł: *
FujiColor iso 100
Komentarze
vincemancini
| DAAD napisał(a): Może Autor zamieści jakieś słowa pomocy, by móc zrozumieć obrazek? |
To jest odbicie w szybie . Tłem jest Kościół z bytomskiej dzielnicy Rozbark .
A Pani ubrana w strój , taki charakterystyczny dla tej dzielnicy . To była kiedyś dzielnica rolnicza , choć obok fedrowała KWK Rozbark .
10 lat temu
rafcio
vincemancini napisał(a):
daruj sobie , albo inaczej - nie wysilaj się . |
Wiem, bo i tak nie zrozumiem.
10 lat temu
vincemancini
| rafcio napisał(a): Całkiem możliwe, takie rzeczy się zdarzają |
daruj sobie , albo inaczej - nie wysilaj się .
10 lat temu
rafcio
Całkiem możliwe, takie rzeczy się zdarzają
10 lat temu
DAAD
Myślisz, że nie wykonuje czynności myślowych?
10 lat temu
rafcio
| DAAD napisał(a): Może Autor zamieści jakieś słowa pomocy, by móc zrozumieć obrazek? |
Autor tylko rejestruje, reszta jest w naszych rękach
10 lat temu
DAAD
Może Autor zamieści jakieś słowa pomocy, by móc zrozumieć obrazek?
10 lat temu
Janeq-2010
fajna kanapka 
10 lat temu
vincemancini
| Wilkosz napisał(a): Jarzębina nie sprawdziła się cztery lata temu. To tak na marginesie obrazka. |
a tak na poważnie
10 lat temu
DAAD
Świetne, a jakie głębokie.
10 lat temu
Wilkosz
Jarzębina nie sprawdziła się cztery lata temu. To tak na marginesie obrazka.
10 lat temu
DAAD
No to wiele się wyjaśniło, albo nawet wszystko. Dziękuję.