Autor

jaskiniar

15-06-2016 12:41

Tytuł: scenka rodzajowa, narożna...

z cyklu: subiektywne spacery powarszawskie, czerwiec 2016; aparat Zenza BRONICA SQ-A, obiektyw: ZenzanonS 1:2.8, f=80 mm, z ręki, czas 1/250 sek., f8.0, ISO 100 (Acros 100), wywołanie negatywu i opracowanie obrazu: obróbka własna Rodinal: 1+50, 13.5 min.)

Komentarze

jaskiniar

jaskiniar

Geometria wlazła w kadr zupełnie przypadkowo. Może dlatego...?

10 lat temu
DAAD

DAAD

Coś mi geometria się źle ogląda.

10 lat temu
jaskiniar

jaskiniar

to tak jak ja mam gdy zamierzam fotografować jakieś kwiaty - natychmiast zaczyna wiać wiatr...

10 lat temu
rafcio

rafcio

Miewam bardzo podobnie, ale w moim przypadku właśnie by odjechał

10 lat temu
jaskiniar

jaskiniar

rafcio napisał(a):
Fajna sytuacja

Mercedes zajechał w momencie, gdy przechodziłem na drugą stronę ulicy

10 lat temu
rafcio

rafcio

Fajna sytuacja

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

iphone z obiektywem

10 lat temu
jaskiniar

jaskiniar

to chyba nie Ajfon...

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

Promocja focenia iphonem?

10 lat temu
Dreyfuss

Dreyfuss

Aj, kadr pokazuje tak niewielki fragment budynku, że przez chwilę nie poznałem tej ulicy. Podoba mi się.

10 lat temu