Autor

irmi

14-06-2016 22:12

Tytuł:

skansen mój ulubiony, minolta dynax 5, maj

Komentarze

rafcio

rafcio

Fajne, drzewko robi fotę. Wiadomo

10 lat temu
Dreak

Dreak

przyjemna fota

10 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

A ja w temacie skansenów mam mieszane uczucia. Z jednej dobrze, że zachowuje się zapyziałe cuda drewnianej architektury zachodnio-azjatyckiej albo jak kto woli wschodnio-europejskiej, z drugiej dla mnie to jakieś takie sztuczne jest, wymuskane i pozbawione swej pierwotnej autentyczności.

Wole w gorszym stanie ale miejscu pierwotnym. Te żyją choć zwykle umarły...

10 lat temu
TomaszK

TomaszK

Skanseny zawsze wywoływały u mnie niesamowite wrażenia. Coś, co przeminęło, nagle wydaje się bliskie, namacalne... Taka wieś miała niezaprzeczalny urok, tylko kto teraz chciałby tak żyć... Dobrze, że choć zdjęcia nam tamte czasy przypominają.

10 lat temu
irmi

irmi

Wpadnij koniecznie, nieduży, kameralny skansenik.

10 lat temu
wosk

wosk

O masz! Jeszcze nie byłem...

10 lat temu
irmi

irmi

Owszem na wschodzie, Białostockie Muzeum Wsi

10 lat temu
wosk

wosk

Ulubiony, to pewnie gdzieś na wschodzie? Nowogród?

10 lat temu