Autor

jaskiniar

14-06-2016 20:42

Tytuł: być jak Jaskiniar...

maj 2016; aparat Zenza BRONICA SQ-A, obiektyw: ZenzanonS 1:2.8, f=80 mm plus konwerter (2x), ze statywu, czas 1/125 sek., f11.0, ISO 100 (Acros 100), wywołanie negatywu i opracowanie obrazu: obróbka własna (Rodinal: 1+50, 13.5 min.), obraz wykadrowany

Komentarze

vincemancini

vincemancini

kadr , kompozycja na +

10 lat temu
jaskiniar

jaskiniar

Wilkosz napisał(a):
Mi przypadłość z tymi barwnymi narzutkami raz nawraca, raz przysypia, odchodzi. Raczej chyba ten wzmacniacz jest niehalo.

Tu mi pasowało

10 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

Mi przypadłość z tymi barwnymi narzutkami raz nawraca, raz przysypia, odchodzi. Raczej chyba ten wzmacniacz jest niehalo.

10 lat temu
jaskiniar

jaskiniar

dziękuję... zastanawiam się nad jeszcze bliższym kadrem...

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

Dym jest szczególnie trudny - tu łudząco rzeczywisty

10 lat temu
PiotrCe

PiotrCe

Klasyczny widok. Piękna ciufcia. Piękne zdjęcie.

10 lat temu
jaskiniar

jaskiniar

Jantar napisał(a):
Ładny kadr kolejowy.
Nieco mi brakuje bardziej typowej bieli, ale nie osądzam, bowiem niedawno sam niedawno doświadczyłem, ile można jak film niekontrastowo wyszedł i skanowanie nieszczególnie poszło...


wosk napisał(a):
Jantar napisał(a):
Nieco mi brakuje bardziej typowej bieli..

Mi to akurat pasuje - szarości i \\\'brudne niebo\\\' podkreślają charakter tej maszynerii. Dobrze się ogląda!


Tu skanowania nie było A kolor \"zmieniony\" całkiem świadomie

10 lat temu
wosk

wosk

Jantar napisał(a):
Nieco mi brakuje bardziej typowej bieli..

Mi to akurat pasuje - szarości i \"brudne niebo\" podkreślają charakter tej maszynerii. Dobrze się ogląda!

10 lat temu
Jantar

Jantar

Ładny kadr kolejowy.
Nieco mi brakuje bardziej typowej bieli, ale nie osądzam, bowiem niedawno sam niedawno doświadczyłem, ile można jak film niekontrastowo wyszedł i skanowanie nieszczególnie poszło...

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

Lepiej DAAD popatrz na niebo - takiego nie potrafisz!

10 lat temu
DAAD

DAAD

Ty to masz znajomych zazdraszczam.

10 lat temu
rafi1977

rafi1977

Fajny kopciuch

10 lat temu
jaskiniar

jaskiniar

dzięki - na maszynie mój znajomy

10 lat temu
viper1986

viper1986

Tekatka z Jaworzyny Śląskiej. Super

10 lat temu