14-06-2016 18:02
Tytuł: i-phoniści są wszędzie
Zenit-11 (uszkodzona migawka) Sirius 28-70mm FujiSuperiaXtra 400 RelaxFoto MicroTek i800
Komentarze
Jantar
AAAAaaaaa...
Dziękuję za wyjaśnienie.
Rozumiem, że Sirius ląduje na półkę (względnie w inne miejsce)?
10 lat temu
Janeq-2010
| Jantar napisał(a): A co ma robienie pod światło z rozmyciem/nieostrością? Ja optyczny gamoń jestem . |
Bo to nie jest rozmyte tylko zaświetlone dzięki złym (lub brakowi) warstw przeciwodblaskowych na soczewkach obiektywu. Daje to obniżenie kontrastu i miękki obraz - co właśnie widzisz.
10 lat temu
Jantar
A co ma robienie pod światło z rozmyciem/ nieostrością? Ja optyczny gamoń jestem
.
10 lat temu
Janeq-2010
| Jantar napisał(a): Czemu prawa strona kadru jest bardziej rozmyta? Domniemywam, że jest bliżej głębi ostrości niż lewa... |
To nie rozmycie, a obiektyw Sirius (made in Japan)
Siriusem cyknąć pod światło, to dowód szczególnej determinacji.
10 lat temu
Jantar
Czemu prawa strona kadru jest bardziej rozmyta? Domniemywam, że jest bliżej głębi ostrości niż lewa...
10 lat temu
Janeq-2010
| Wilkosz napisał(a): Ciechocinek? |
w Ciechocinku trampek nie wdziewaja
10 lat temu
Marian
czuć stolicę... 
10 lat temu
Wilkosz
Ciechocinek?
10 lat temu
Janeq-2010
ale fryz jakoś nie teges 
10 lat temu
Marian
i koszulę ma tak przypadkowo nonszalancko...
10 lat temu
Janeq-2010
| marian napisał(a): to z tym chłopakiem będzie seria? ![]() |
Chłopak jest w trampkach - to znaczy, że on artysta!
10 lat temu
Marian
to z tym chłopakiem będzie seria? 
10 lat temu
Janeq-2010
a może dać w kategorii \"akty\"? 
10 lat temu
Marian
jedno z lepszych dzisiaj.
10 lat temu
Janeq-2010
AAAAaaaaa...
Dziękuję za wyjaśnienie.
Rozumiem, że Sirius ląduje na półkę (względnie w inne miejsce)?
Tak jest - awans na półkownika