Autor

Janeq-2010

14-06-2016 18:02

Tytuł: i-phoniści są wszędzie

Zenit-11 (uszkodzona migawka) Sirius 28-70mm FujiSuperiaXtra 400 RelaxFoto MicroTek i800

Komentarze

Janeq-2010

Janeq-2010

Jantar napisał(a):
AAAAaaaaa...
Dziękuję za wyjaśnienie.
Rozumiem, że Sirius ląduje na półkę (względnie w inne miejsce)?


Tak jest - awans na półkownika

10 lat temu
Jantar

Jantar

AAAAaaaaa...
Dziękuję za wyjaśnienie.
Rozumiem, że Sirius ląduje na półkę (względnie w inne miejsce)?

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

Jantar napisał(a):
A co ma robienie pod światło z rozmyciem/nieostrością?
Ja optyczny gamoń jestem .



Bo to nie jest rozmyte tylko zaświetlone dzięki złym (lub brakowi) warstw przeciwodblaskowych na soczewkach obiektywu. Daje to obniżenie kontrastu i miękki obraz - co właśnie widzisz.

10 lat temu
Jantar

Jantar

A co ma robienie pod światło z rozmyciem/ nieostrością? Ja optyczny gamoń jestem .

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

Jantar napisał(a):
Czemu prawa strona kadru jest bardziej rozmyta?
Domniemywam, że jest bliżej głębi ostrości niż lewa...



To nie rozmycie, a obiektyw Sirius (made in Japan)

Siriusem cyknąć pod światło, to dowód szczególnej determinacji.

10 lat temu
Jantar

Jantar

Czemu prawa strona kadru jest bardziej rozmyta? Domniemywam, że jest bliżej głębi ostrości niż lewa...

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

Wilkosz napisał(a):
Ciechocinek?


w Ciechocinku trampek nie wdziewaja

10 lat temu
Marian

Marian

czuć stolicę...

10 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

Ciechocinek?

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

ale fryz jakoś nie teges

10 lat temu
Marian

Marian

i koszulę ma tak przypadkowo nonszalancko...

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

marian napisał(a):
to z tym chłopakiem będzie seria?


Chłopak jest w trampkach - to znaczy, że on artysta!

10 lat temu
Marian

Marian

to z tym chłopakiem będzie seria?

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

a może dać w kategorii \"akty\"?

10 lat temu
Marian

Marian

jedno z lepszych dzisiaj.

10 lat temu