Autor

gogo120

14-06-2016 15:33

Tytuł: ...

4x5 210mm N

Komentarze

rafcio

rafcio

Hmm, warto było zużyć negatyw?
Sam przeważnie je marnuję, ale w tym formacie nie mam doświadczenia

10 lat temu
DAAD

DAAD

Zdjęcie uważam za udane.

10 lat temu
gogo120

gogo120

zladygin napisał(a):

Na czym to? Jakiś IR?


Fp4 i żółty filtr.
Dziękuję

10 lat temu
zladygin

zladygin

Jak to pisze Jaskiniar? Podoba. Kleszczy nie widać. Może jakby na 8x10?
Gdzieś mam swoje, robione średnim formatem, muszę poszukać.

Na czym to? Jakiś IR?

10 lat temu
olowek74

olowek74

10 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

Lubię i rozumiem zainteresowanie tym siedliskiem kleszczy (ale ten temat już szeroko omówiony).

10 lat temu