14-06-2016 15:33
Tytuł: ...
4x5 210mm N
Komentarze
DAAD
Zdjęcie uważam za udane.
10 lat temu
gogo120
| zladygin napisał(a): Na czym to? Jakiś IR? |
Fp4 i żółty filtr.
Dziękuję
10 lat temu
zladygin
Jak to pisze Jaskiniar? Podoba. Kleszczy nie widać. Może jakby na 8x10?
Gdzieś mam swoje, robione średnim formatem, muszę poszukać.
Na czym to? Jakiś IR?
10 lat temu
olowek74

10 lat temu
Wilkosz
Lubię i rozumiem zainteresowanie tym siedliskiem kleszczy (ale ten temat już szeroko omówiony).
10 lat temu
rafcio
Hmm, warto było zużyć negatyw?
Sam przeważnie je marnuję, ale w tym formacie nie mam doświadczenia