Autor

epoxy1

13-06-2016 00:13

Tytuł: Widok taki jak się stoi plecami do Zamku

RICOH TLS $)! Zenitar M f:1,7 50mm, Polypan F, według wskazań światłomierza, Parodinal 1:50 20oO 20 minut.

Komentarze

epoxy1

epoxy1

Już mogę zamieścić zdjęcia, dostałem zgodę. Zabytek zostanie przekazany UMK w Toruniu w poniedziałek i pozostanie w jego zbiorach. Zrobię zdjęcia zabytkowi, opiszę, obiecuję.

10 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

epoxy1 napisał(a):
Zobowiązałem się nie publikować zdjęć.



Kokietka... wiem ale nie powiem. Taka jestem.

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

epoxy1 napisał(a):
Też broń. Nawet pocisk, ale ciskany ręcznie. Na oko ma co najmniej 3000 lat. Epoka brązu. Zobowiązałem się nie publikować zdjęć. Ale w Polsce czegoś takiego w muzeach nie ma. Dumnym.



No to gratki

10 lat temu
epoxy1

epoxy1

Zdjęcia na razie nie dam. Ale jest to odlew brązowy, ponabijany kłami z pięknymi ornamentami, do oprawienia na kiju. Pałka znaczy się. Maczuga? Kiścień?
No nie ma takiego u nas. Epoka brązu trwała na dzisiejszych ziemiach polskich do około 700 lat p.n.e. Czyli najmarniej około, gdzieś tak, bardzo stare.

10 lat temu
Marian

Marian

kamień?

10 lat temu
epoxy1

epoxy1

Też broń. Nawet pocisk, ale ciskany ręcznie. Na oko ma co najmniej 3000 lat. Epoka brązu. Zobowiązałem się nie publikować zdjęć. Ale w Polsce czegoś takiego w muzeach nie ma. Dumnym.

10 lat temu
Marian

Marian

Bursztynowy przedpokój. Komnata też podobno w okolicy...

10 lat temu
Jantar

Jantar

A Waść zdradzi, co odkrył? Może jakiegu StuGa, jak ongiś wydobyto z Rgilewki?
Obrazek

10 lat temu
epoxy1

epoxy1

Nie ma, bo nie było. Za to odkrycia dokonałem. Powiadomiłem Pogotowie Archeologiczne. Zobaczymy co będzie.

10 lat temu
DAAD

DAAD

Brak mi jakiegoś mocnego punktu.

10 lat temu
Jantar

Jantar

Zbożowe dywany, lubię na takie popatrzeć.

10 lat temu
pawell31

pawell31

Ładnie

10 lat temu