10-06-2016 22:44
Tytuł: monidelko plazowe z helikopterem
m6,summaron 35,
Komentarze
KAT
One patrolujo wte i wewte i rekinow wypatrujo,
10 lat temu
wosk
| espresso napisał(a): Ładny ten helikopter. |
A pilot jaki przystojny
10 lat temu
KAT
Nauka radziecka zna takie przypadki,to dowod,ze ziemia nie jest plaska, 
10 lat temu
espresso
Ładny ten helikopter. Tyko obawiam się iż morze się wyleje...
10 lat temu
Janeq-2010
Rekiny są przereklamowane - większość ma mniej niż 1,5m - i te całkiem niegroźne są.