09-06-2016 14:14
Tytuł: misty mountain
Komentarze
Wilkosz
| marian napisał(a): janek fajny chłop. |
Pewnie, że tak - wyrafinowany tropiciel pypci i włosków kurzowych na kliszach negatywowych.
10 lat temu
Marian
aluzja dziwna. janek fajny chłop.
10 lat temu
espresso
Mam lęk wysokości. Ale ładne.
10 lat temu
Marian
ładne
10 lat temu

Marian
Pyłki też olewałem, ale jak odbitki sprzedaję po 200e to muszą być czyste.
PS. Znaczy wydruki...