Autor

Loel

09-06-2016 00:04

Tytuł: Moja W-wa

Moja Stolica :)

Komentarze

Polon

Polon

Uważam to zdjęcie za bardzo dobre.

10 lat temu
wosk

wosk

Bardzo dobre! Zgłoś do konkursu na zjęcie roku - powinno wisieć na pierwszej stronie!

10 lat temu
Marian

Marian

Wena jest kinkonga...

10 lat temu
rafcio

rafcio

Elo

10 lat temu
Marian

Marian

Jako raper dodam, że nawijka dobra...

10 lat temu
rafcio

rafcio

W moim, ale tylko moim przekonaniu, takie widoczki są rownoprawnym elementem miasta i bardzo je lubię. Stoją w opozycji do z ch. zlizanych pastelowych kamieniczek i tego mdłego lukru, który chciałby wziąć górę nad zwierzyną.

:fury, skóry, dziw.. i giwery:

Pozdrawiam
Rafcio Pafcio

10 lat temu
Marian

Marian

Nurt jak każdy inny. Wolny od przeintelektualizowania. Lampa i śmietnik to taka witkiewiczowa czysta forma. A od czasu ukolorowienia miód dla mego fudżi sto.

10 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

marian napisał(a):
Lampa jest kluczowa.


W pewnych kręgach owszem, że o śmietnikach osiedlowych nie wspomne.

10 lat temu
Marian

Marian

A nikt o lampie. A zaburza oczywistość postrzegania. Lampa jest kluczowa.

10 lat temu
epoxy1

epoxy1

W każdym mieście jest parę procent patologii. Trochę to dziwne (ale oczywiste), że właśnie ta patologia fascynuje. Taki trochę zepsuty \"owoc zakazany\". Tutaj nawet z błędem ortograficznym. Takie rzeczy pokazywać należy, choć wygląda to jak goowno na kloombie.

10 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

A bo huj i pałac zawsze końtrowersyjne byly.

10 lat temu
Loel

Loel

Widzę, że zdjęcie kontrowersyjne, jednym się podoba, innym mniej, to dobrze...

10 lat temu
Piecia

Piecia

Bardzo fajne, w końcu jakieś granice przekroczone.

10 lat temu
KAT

KAT

marian napisał(a):
chuj napisano błędnie. ale ja osobiście uważam że wersja twarda bez ce jest mocniejsza. przez to ma inne znaczenie.
\" vorne hui,hinten pfui!\" niemiec przyslowie pisal,niedokonczyl...

10 lat temu
Marian

Marian

chuj napisano błędnie. ale ja osobiście uważam że wersja twarda bez ce jest mocniejsza. przez to ma inne znaczenie.

10 lat temu
ozjasz

ozjasz

Bardzo dobre zjęcie!

10 lat temu
zladygin

zladygin

Nie byłbym za autocenzurą. Wg mnie bardzo dobre \"streetowe\\\" zdjęcie.
Ma w sobie wszystko: i pychę lat 50., i życie codzienne, i przejaw frustracji. To wszystko to \"moje miasto\" z krwi i kości. Świetne!

PS.: dyskusja co lepsze - wieś, czy Warszawa wydaje mi się niesmaczna, podobnie jak hasło \"Warszawa dla warszawiaków. Nie chcemy słoików\" i naklejki \"Ja się tutaj urodziłem, a nie przyjechałem\".

10 lat temu
Loel

Loel

FloydFan napisał(a):
Loel napisał(a):
Nie chodzi o to kto co woli, ale o to jak jest..
Znam wiele twarzy tego miasta, od patologicznej po tą wyuzdaną, dla tego wolę wieś


Niby na wsi jest inaczej ?


na pewno jest spokojniej

10 lat temu
PiotrCe

PiotrCe

Dobre zdjęcie.

10 lat temu
dziiikk

dziiikk

FloydFan napisał(a):

Niby na wsi jest inaczej ?

A niby nie??

10 lat temu
FloydFan

FloydFan

Loel napisał(a):
Nie chodzi o to kto co woli, ale o to jak jest..
Znam wiele twarzy tego miasta, od patologicznej po tą wyuzdaną, dla tego wolę wieś


Niby na wsi jest inaczej ?

10 lat temu
dziiikk

dziiikk

O, to ten pomnik okupacji bolszewickiej dalej stoi?? Brawo warszawo!

10 lat temu
KAT

KAT

Rzeczywistosc jest,jaka jest,taka widzimy i taka pokazujemy,mz zdjecie z wymowa.Dobre.

10 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

Loel napisał(a):
Nie chodzi o to kto co woli, ale o to jak jest..
Znam wiele twarzy tego miasta, od patologicznej po tą wyuzdaną, dla tego wolę wieś



Komentarz miesiąca proszę ja Ciebie.


Nic dodać, nic ująć. A nie jakieś tam bułkie przez bibułkie.

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

Jest i tak i tak. Są skrajności.
Jednak ja wolę obraz większości.

10 lat temu
Loel

Loel

Nie chodzi o to kto co woli, ale o to jak jest..
Znam wiele twarzy tego miasta, od patologicznej po tą wyuzdaną, dla tego wolę wieś

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

Widocznie ja wolę to drugie oblicze Warszawy.

10 lat temu
Loel

Loel

Janeq-2010 napisał(a):
A jednak tego dołu bym nie pokazał.


Moim zdaniem napis podkreśla charakter tego Miasta, Pajaca.., jest w stylu:
\"Witamy Cie chlebem i solą w mieście, gdzie wszystko wszyscy pierdolą...\"
dla tego go pokazałem.

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

A jednak tego dołu bym nie pokazał.

10 lat temu