08-06-2016 06:36
Tytuł: na podwórku blues...
...a w piwnicy chłód (fp4, 50)
Komentarze
Wilkosz
Ostatni złamałem, kołkiem podpieram żeby mie kot nie wchodził pijanica.
10 lat temu
KAT
Masz klucz ?!
10 lat temu
Wilkosz
Z tym winem to bym nie przesadzał - odpowiedź krótka - bimber raczej, piwko być może.
Uwagi dotyczące proporcji zawartości kadru jak najbardziej słuszne, teraz to widzę. A ze średniego też wrzuce deko inne spojrzenie na wejście do lochu.
Najlepszego Panowie!
10 lat temu
zladygin
| Janeq-2010 napisał(a): Chłodne zsiadłe mleko (z prawdziwego mleka!) - och, rozmarzyłem się... |
Jak zsiadłe mleko, to tylko z biedronki.
No dobrze - żartowałem
A co do zdjęcia: zwróć uwagę jak wygląda miniaturka do tego zdjęcia wygenerowana w galerii Twoich (Wilkosza) zdjęć - czy nie lepszy byłby mniej więcej taki kadr?
edit:
Chodzi mi o usunięcie niepotrzebnej - moim zdaniem - przestrzeni na lewo od drzewa; w miniaturce akurat brakuje prawej strony.
10 lat temu
Janeq-2010
Chłodne zsiadłe mleko (z prawdziwego mleka!) - och, rozmarzyłem się...
10 lat temu
farfurnia
| espresso napisał(a): myślałem że wejście do winnej piwniczki |
To nie piwniczka jest winna temu, że ja za swoją już dziesięć lat się zabieram...
10 lat temu
espresso
myślałem że wejście do winnej piwniczki
10 lat temu
jaskiniar
przyjemne
10 lat temu
KAT
Ostatni złamałem, kołkiem podpieram żeby mie kot nie wchodził pijanica.