Autor

KAT

07-06-2016 19:51

Tytuł: kot moj osobisty

canon eos 1,foma 100,

Komentarze

KAT

KAT

Koty wszystkich kolan jednoczcie siem!

5 lat temu
KAT

KAT

Wilkosz napisał(a):
Nie jest sterylna, zastanówcie się z kotem bo charakter i walory ma urzekające
Mam jeszcze dwa,ona i on,jak wroca z wybiegu uprzejmie zapytam.Walory wazna rzecz!

10 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

Nie jest sterylna, zastanówcie się z kotem bo charakter i walory ma urzekające

10 lat temu
KAT

KAT

Wilkosz napisał(a):
Podsunę mu moją szkoda, że cyfrową kotkę (bolec oczywiście) może się ożywi Kaci Kot

On jest ona,sterylna ! z mezaliansa nici .

Obrazek

10 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

Podsunę mu moją szkoda, że cyfrową kotkę (bolec oczywiście) może się ożywi Kaci Kot



Obrazek

10 lat temu
KAT

KAT

Brzydzi sie wychodzeniem na podworko,

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

W deche sierściuch

10 lat temu
olowek74

olowek74

10 lat temu
KAT

KAT

To jego glowne zajecie (leniuchowanie),typ salonowo-kanapowy + moje kolana,

10 lat temu
wosk

wosk

Fajny KAT Lubi leniuchować...też miałem kiedyś podobnego, ale nie wytrzymał ze mną.

10 lat temu