06-06-2016 21:55
Tytuł: koniec lata
Kiev 60, Wołna, Tmax400, Ddx Zamieszczam dla tych, którzy lubią zaznaczać paproszki. I dla tych, którzy lubią siedzieć wieczorem nad rzeką.
Komentarze
olowek74

10 lat temu
viper1986
Zaraz zaraz...jaki koniec lata, jak jeszcze początku nie było
zdjęcie podoba się.
10 lat temu
Janeq-2010
Ooo, najmocniej przepraszam.
Moje paproszki są achtystyczne.
10 lat temu
Wilkosz
Paproszki u innych widzą, a u siebie belki ni hu hu, rozumisz.
10 lat temu
Janeq-2010
Takie zdjęcia warto robić! 
10 lat temu
wosk
Real life...Dobry kadr. Ale faktycznie chociaż twarz mogłeś wyplamkować 
10 lat temu
DAAD
Rozwiązanie rebusu, czym różnią się męskie spodnie od jesieni.
10 lat temu
PiotrCe
Kapitalne. 
10 lat temu
Janeq-2010
Zaraz zaraz...jaki koniec lata, jak jeszcze początku nie było
Lato nie-astronomiczne - od połowy maja, do połowy sierpnia - do odlotu bocianów.