Autor

farfurnia

06-06-2016 21:55

Tytuł: koniec lata

Kiev 60, Wołna, Tmax400, Ddx Zamieszczam dla tych, którzy lubią zaznaczać paproszki. I dla tych, którzy lubią siedzieć wieczorem nad rzeką.

Komentarze

Janeq-2010

Janeq-2010

viper1986 napisał(a):
Zaraz zaraz...jaki koniec lata, jak jeszcze początku nie było


Lato nie-astronomiczne - od połowy maja, do połowy sierpnia - do odlotu bocianów.

10 lat temu
olowek74

olowek74

10 lat temu
viper1986

viper1986

Zaraz zaraz...jaki koniec lata, jak jeszcze początku nie było zdjęcie podoba się.

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

Ooo, najmocniej przepraszam.
Moje paproszki są achtystyczne.

10 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

Paproszki u innych widzą, a u siebie belki ni hu hu, rozumisz.

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

Takie zdjęcia warto robić!

10 lat temu
wosk

wosk

Real life...Dobry kadr. Ale faktycznie chociaż twarz mogłeś wyplamkować

10 lat temu
DAAD

DAAD

Rozwiązanie rebusu, czym różnią się męskie spodnie od jesieni.

10 lat temu
PiotrCe

PiotrCe

Kapitalne.

10 lat temu